LV >> Sazinies ar mumsSazinies ar Vivex!

Vēlies sazināties ar mums? Aizpildi informāciju un spied "sūtīt"!!!

Jūsu vārds:*
Uzņēmums:
Tālrunis:*
E-pasts:*
Ziņojums:
Word Verification:

LV >> Form >> Right

Varbūt ir jautājumi?

Sazinies ar mums un mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jautājumiem!
________

+371 67275821

exit

MIRAGE – tā ir augsta kvalitāte ne tikai tehnisko rādītāju ziņā, bet arī dizaina izpildījumā. To lieliski atspoguļo JEWELS kolekcija - marmora imitācijas akmens masas flīzes, kas piešķir telpai izsmalcinātu eleganci. Pieejami 18 dažādi dabīgā akmens imitācijas veidi ar pulētu vai matētu virsmu.

NAME iemieso dabīgā un laikmetīgā sintēzi. Akmens izskata flīzes tiešā veidā imitē dabu un nekad nezaudē savu aktualitāti, neatkarīgi no laikmeta. Izvēloties akmens izskata flīzes, iespējams saglabāt vizuālu dabīgā akmens efektu, vienlaikus izvairoties no tādām dabīgā materiāla nepilnībām kā virsmas porainība, mitruma/traipu uzsūkšana un sarežģīta kopšana.

NORR – interpretācija par seno terrazzo flīžu tradīciju – piemērots mūsdienu dizaina cienītājiem, kas novērtē atsauces uz pagātnes vērtībām.

ARDESIE – izteiksmīgs dabīgā akmens raksturs. ARDESIE kolekcijā apvienotās krāsu kombinācijas atspoguļo dabā sastopamo daudzveidību. R10 un R12 pretslīdes koeficenti nodrošina iespēju koordinēt iekštelpu un ārtelpu apdari.


https://www.mirage.it/en/

Cosmopolitan
Jewels.pdf
 
Name.pdf 
Norr.pdf
Ardesie.pdf