MARMORA | AKMENS FLĪZES

Augstas kvalitātes marmora imitācijas akmens masas flīzes, kas nekad nezaudē savu aktualitāti, piešķirot telpai izsmalcinātu eleganci. Izvēloties akmens imitācijas flīzes, iespējams saglabāt dabīgā akmens efektu, vienlaikus izvairoties no tādām dabīgā materiāla nepilnībām kā virsmas porainība, mitruma/traipu uzsūkšana un sarežģīta kopšana.

BETONA | METĀLA FLĪZES

Betona imitācijas flīzes ir piemērotas gan industriāla stila veidošanai, gan mierīgākiem interjera risinājumiem, kur pelēcīgais var kalpot kā kontrasts siltajiem koka toņiem un/vai tīri baltai krāsai. Betona imitācija vēsos un siltos toņos. Minimālisma cienītājiem pieejamas kolekcijas bez liekiem efektiem, savukārt atraktīvāku risinājumu meklētājiem – kolekcijas ar spīdīgu virsmu vai dekoratīviem papildinājumiem. Betona popularitāte skaidrojama ar tā neitrālo, īpaši daudzveidīgo raksturu. Tas ir viegli saskaņojams ar citiem apdares materiāliem.

DEKORATĪVĀS FLĪZES

Elegantas formas, rūpīgi izstrādātas krāsu kombinācijas un neatkārtojama dekorativitāte. Flīžu kolekcijas izstrādes procesā uzsvars tiek likts uz mērķi atdzīvināt klientu interjeru. Dažāda veida rakstainas flīzes melnbaltās un krāsainās variācijās. Piedāvājumā metro stila ķieģelīšu flīzes, flīzes ar fāzīti, heksagona formas flīzes,  aktīvi un mierīgi raksti, kvadrāta, taisnstūra, astoņstūra, trapeces, romba, paralelograma u.c. formas flīzes.

KOKA FLĪZES

Rūpīgi izstrādātais dizains ļauj flīzēm izskatīties gluži kā kokam. Lielisks piemērs tam, kā iespējams ienest dabu savā mājā bez raizēm par materiāla īpašu kopšanu. Koka imitācijas flīzes piemērotas arī terasēm un balkoniem, jo ir salizturīgas. Lai panāktu pēc iespējas labāku koka efektu, ražošanas procesā izmanto inovatīvas un ekoloģiski ilgtspējīgas tehnoloģijas. Dabīgas koka grīdas alternatīva – vizuāli identisks efekts, praktiska lietošana un ilgmūžība. Silto grīdu ierīkošana – bez raizēm.

MOZAĪKAS FLĪZES

Mozaīkas flīzes izceļas gan ar dekorativitāti, gan funkcionalitāti. To mazais izmērs (1x1 cm; 2x2 cm; 5x5 cm) spēj vizuāli izcelt konkrētu telpas daļu un ļauj piemēroties gadījumiem, kad flīzējamā virsma ir slīpa, izliekta vai ieliekta. Visbiežāk mozaīkas izmanto dažādu nišu un kolonnu apdarē, kā arī baseinos un tvaika pirtīs. Iespējamas dažādas formas un materiāli – stikla, keramikas, akmens masas un dabīgā akmens mozaīkas.

TERASES 2 cm FLĪZES

Mūsdienās aizvien vairāk cilvēku izvēlas praktisku pieeju terases apdarei – flīzes. Akmens masas flīzes ir salizturīgas, nepieprasa īpašu kopšanu un ir ilgmūžīgas. Tāpat tās sniedz iespēju kombinēt segumu ar iekštelpu risinājumu, lai panāktu nemanāmu pāreju no interjera uz eksterjeru. Pieejami dažādi izmēri dažādos dizaina veidos – koka, akmens, betona, metāla imitācijas. Īpašai noturībai rekomendējam 2 cm biezuma flīzes.

BASEINA FLĪZES

Piedāvājam flīžu kolekcijas, kas papildinātas ar īpašiem elementiem – akmens masas baseina malām, pārplūdes un noteces sistēmām. Pieejamas arī neslīdošas virsmas flīzes.